Paikkakunta...
Paikkakunta
Työtehtävä...
Toimiala

Sokkelin maalaus Tuulos - Helpoin tapa löytää ammattitekijä Tuulokselta

Sisämaalari/tasoittaja

Ari viitasaari

49€/h (sis.alv.)
Parketin hionnat lakkaukset
Entisöijä/restauroija, Sisämaalari/tasoittaja, Kiinteistönhoitaja

Jani Juutilainen

30€/h (sis.alv.)
Maalaus,korjaus ja remontti.kiinteistönhoito ja talonmies palvelut
Ulkomaalari, Sisämaalari/tasoittaja, Ikkuna-asentaja

Ilkka Sinisalo

40.00€/h (sis.alv.)
Ulko ja sisämaalaustyöt 30v kokemuksella. Ikunoiden huoltotyöt.
Sisämaalari/tasoittaja, Perinnerakentaja, Sisustustimpuri

Urho Tuovila

53.32€/h (sis.alv.)
Rakennusalan moniosaaja
Kalusteasentaja, Sisämaalari/tasoittaja, Lattia-asentaja

Aki Landen

52€/h (sis.alv.)
Saneeraustyöt.
Timpuri, Sisämaalari/tasoittaja, IV-asentaja

Marco Ylönen

42€/h (sis.alv.)
Remonttityöt ja Iv-asennukset Turun seudulla
Timpuri, Rakennusapulainen, Sisämaalari/tasoittaja

Risto Koskela

45€/h (sis.alv.)
Korjausrakentamista ja remontointia pääkaupunkiseudulla 40v kokemuksella.
Laatoittaja, Timpuri, Sisämaalari/tasoittaja

Ville Grönberg

50€/h (sis.alv.)
Rakennus, remontti ja maalaustyöt ammattitaidolla.

Tarvitsetko ammattitaitoista sokkelin maalausta Tuuloksella?

Tekijätorista voit etsiä rakennus-, remontti- ja kiinteistöhuoltoalan tekijöitä helposti. Olet sitten kodinomistaja, taloyhtiön päättäjä tai raksa-/remonttialan yrittäjä, sivuiltamme voit etsiä itsellesi sopivan tekijän erilaisiin rakennus-, remontti- ja kiinteistöhuoltohankkeisiin.

Kuinka löydät sopivan tekijän toteuttamaan sokkelin maalauksen Tuuloksella? Valitse paikkakunnaksi “Tuulos” ja työtehtäväksi lähimpänä ”sokkelin maalaukseen” viittaava toimiala.

Tutustu rauhassa profiileihin ja heidän hinnoitteluunsa. Ota yhteyttä valitsemaasi tekijään suoraan ja sovi tarvitsemastasi työstä.

Miksi valita tekijä Tekijätorin kautta? Palvelustamme löydät kokeneita ja ammattitaitoisia tekijöitä, jotka erikoistuvat erilaisiin rakennus-, remontti- ja kiinteistöhuoltoalan hankkeisiin.

Voit vertailla tekijöiden profiileja ja ottaa yhteyttä parhaaksi näkemiisi sokkelin maalausten ammattilaisiin Tuulokselta tai lähikunnista.

Tekijätori-sivustolla olevat tekijät ovat pääasiallisesti paikallisia yksinyrittäjiä. Näin ollen tuet samalla myös paikallista Tuuloksella toimivaa yksinyrittäjää.

Sokkelin maalaus Tuulos
Tekijälle

Oletko sokkelin maalauksen ammattilainen Tuulokselta? Luo tekijäprofiilisi ilmaiseksi jo tänään!

Hyödynnä Tekijätorin tarjoamat edut

Lemontree

Lemon Tree

Hyödynnä kampanjakoodi TEKIJÄTORI ja säästät rahaa jo valmiiksi edullisesta kirjanpito­palvelusta.

Omapaja

Hyödynnä kampanjakoodi TEKIJÄTORI ja saat käyttöösi toimivan Omapajan kevytyrittäjyys­palvelun.

Sievinet

Hyödynnä kampanjakoodi TEKIJÄTORI10 ja saat -10 % alennuksen laadukkaista ja kestävistä Sievin jalkineista.

Vaatemyynti.fi alennuskoodi

Vaatemyynti.fi

Hyödynnä kampanjakoodi TEKIJÄTORI ja saat -10 % alennuksen – myös jo alennetuista tuotteista.

Sinun yrityksesi?

Haluamme solmia kaikille osapuolille kannattavia yhteistöitä erilaisten yritysten kanssa. Ota yhteyttä!